Komunikacijos apie žmones - niekada nebus per daug, jos gali būti tik per mažai!
is dažniau save vadinu slaptąja agente, kuri nuolatos ieško. Žinote, ko aš ieškau?
Aš #ieškaužmogaus. Ieškau žmogaus ne tik Jūsų įmonės Online komunikacijoje - svetainėje, LinkedIn, Facebook paskyrose, bet ir įmonės vadovų asmeninėje komunikacijoje!
Kodėl? Nes žmonės tiki žmonėmis, nes žmonės įsimyli žmones, nes žmonės dirba su žmonėmis. Jei nuotraukoje yra žmogus - tai visada kurs istoriją, bus stipru ir paveiku. Juk mes perkame ne daiktą, paslaugas, mes perkame emocijas, santykį! Taip, žodis "perka" neskamba šiltai, bet jis vaizdžiai apibūdina mūsų pasirinkimus ir to priežastis.
Į darbo rinką ateina karta, kuriai nerūpi įmonės lozungai, deklaruojamos vertybės ar privalumai. Pirmiausia jie ieško informacijos apie žmones, kurie dirba organizacijoje, ir domisi, kaip jie ten jaučiasi. Tad žmonės, kurie kalba apie savo patirtis, sėkmes ir nesėkmes, atradimus ir kasdienybę darbe, dažnai įmonei kuria didesnę vertę nei skelbimai darbo paieškos portaluose.
Tad labai Jūsų prašau - leiskite darbuotojams kurti darbdavio įvaizdį, leiskite jiems būti Jūsų komunikacijos herojais. Juk Jūsų žmonės yra unikalūs, jų požiūris, pomėgiai, vertybės nusako Jūsų įmonės požiūrį, vertybes ir kultūrą.
O žinote kas mane džiugina labiausiai? Kai savo žmones palaiko ir kalbėti skatina pats vadovas!
Įmonei nusprendus eiti ambasadorystės keliu visada rekomenduoju pradėti nuo vadovo - jei stengiatės stiprinti išorinę komunikaciją savo versle, vadovas turėtų būti pavyzdžiu. Visada rekomenduoju nebijoti parodyti ne tik profesinių, bet ir asmeninių savybių. Nuolat klausytis tik apie iššūkius, pasiekimus ar ketvirčio tikslus pabosta, todėl vietoj verslo temų galima dalintis ir savo karjeros keliu, rekomenduoti gerą knygą ar filmą.
Bendraukime online kaip #ŽmogusŽmogui ir komunikacija taps prasminga, pozityvi bei motyvuojanti!
Komunikacijos apie žmones - niekada nebus per daug, jos gali būti tik per mažai!
JUMS GALI būtI įdomu ir TAI
Ar naudojate #AI (dirbtinį intelektą) #socialmedia turinio kūrimui?
Dirbtinis intelektas (AI) turinio kūrime: LinkedIn apklausa atskleidžia, kad didžioji dalis profesionalų jau integruoja AI į savo darbo procesus, o maža dalis dar nerado būdų, kaip pradėti. Tik nedidelė respondentų dalis išreiškia nepritarimą AI naudojimui. Įrašas gvildena, kaip AI pakeičia mūsų požiūrį į darbą, kūrybą ir profesinį tobulėjimą, bei kodėl svarbu prisitaikyti prie šių pokyčių.
DaugiauAr skirti dėmesį socialiniams tinklams vasarą?
Tokie socialiniai tinklai kaip #Instagram ir #Facebook puikiai tinka dalintis vasaros įspūdžiais, t.y. lengvesniam turiniui. #LinkedIn - situacija šiek tiek kitokia, juk šiame socialiniame tinkle rekomenduojame dalintis ekspertine informacija - tad kaip elgtis vasarą?
DaugiauDarbuotojų ambasadorystės ir komunikacijos socialiniuose tinkluose tendencijos 2023
Socialinių tinklų komunikacijoje matyti, kad įmonės vis labiau apjungia ir darbui kartu įtraukia personalo, rinkodaros ir komunikacijos skyrius. Ekspertai pataria į šią veiklą žvelgti laisviau, pavyzdžiui, turinys „LinkedIn“ tinkle neturėtų būti tik labai rimtas ir tik ekspertinis. Darbuotojai kurs vis daugiau autentiško turinio socialinėje erdvėje, tad įmonėms bus svarbu pagalvoti kaip apjungti ir nukreipti darbuotojus. Vis daugiau matysime komunikuojančių vadovų. Apie tai ir dar daugiau kviečiu skaityti išsamiau.
Daugiau