Ar naudojate #AI (dirbtinį intelektą) #socialmedia turinio kūrimui?
aip praeitis ir ateitis susijungia per technologijas?
Neseniai klausiau savo LinkedIn auditorijos, ar naudojate #AI (dirbtinį intelektą) turinio kūrimui. Rezultatai (apklausoje sudalyvavo 107 respondentai) atskleidė tokią tendenciją👇
67% respondentų teigia, kad naudoja AI turinio kūrimui.
Sakyčiau, visai didelė dalis jūsų jau integruoja AI į savo darbo procesus. Šaunu!
7% respondentų nurodė, kad norėtų naudoti AI, bet nežino kaip.
Mentorystės sesijose apie #SocialMedia / #LinkedIn jau integruoju topikus "kaip naudoti AI, kad padėtų". Drąsiai kreipkitės, jei įdomu kaip.
Tik 2% apklaustųjų išreiškė nepritarimą ir nenorą naudoti AI.
Dalis manęs labai supranta tokį skeptiškumą ar susirūpinimą dėl autentiškumo, prasmės, bet......
Bet AI jau keičia žaidimo taisykles. Technologinis pokytis nėra naujas, tačiau AI įtaka yra unikali savo galimybe iš esmės keisti, kaip mes sukuriamė, bendraujame ir mąstome apie darbą bei kūrybą.
Pasakymas "Aš netikiu AI" (esu girdėjusi taip sakant) nieko nepakeis, tik atitolins nuo realybės. Šiandien mes esame akistatoje su technologiniu pokyčiu, kuris perbraižo mūsų atsakomybes, įpročius, kompetencijas, požiūrį. Ar prisitaikysime, ar priimsime, ar rizikuosime patapti istorijos dalimi?
AI galimybės yra beveik beribės, tačiau mūsų atsakomybė – rasti būdus, kaip šias technologijas panaudoti etiškai, atsakingai ir visų labui.
JUMS GALI būtI įdomu ir TAI
Vadovų komunikacija socialinėse medijose: auditorija labai greitai užuodžia, kai jai meluoja
Žmonės, kurie kalba apie savo patirtis, sėkmes ir nesėkmes, atradimus ir kasdienybę darbe, įmonei kuria didesnę vertę nei skelbimai darbo paieškos portaluose. Daugeliui vadovaujančias pareigas užimančių lyderių būti matomiems ne tik savo kolektyvo, bet ir platesnės auditorijos yra nelengvas iššūkis. Tačiau tie, kurie ryžtasi žengti iš savo komforto zonos, pradeda pastebėti komunikavimo socialinėje erdvėje naudas.
DaugiauAr skirti dėmesį socialiniams tinklams vasarą?
Tokie socialiniai tinklai kaip #Instagram ir #Facebook puikiai tinka dalintis vasaros įspūdžiais, t.y. lengvesniam turiniui. #LinkedIn - situacija šiek tiek kitokia, juk šiame socialiniame tinkle rekomenduojame dalintis ekspertine informacija - tad kaip elgtis vasarą?
DaugiauVadovų komunikacija: ar vadovai Lietuvoje komunikuoja pakankamai?
Tyrimai rodo, kad net 82 % kandidatų labiau vertina ir pasitiki ta įmone, kurios vadovai yra aktyvūs socialinėje erdvėje. Vis dėl to, ant pirštų galima suskaičiuoti kiek aktyvių vadovų turime socialinėje erdvėje. Tai kodėl gi vadovų komunikacija yra svarbi?
Daugiau